QYS1H102KTP
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYS1H102KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1000PF 10% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: QYS1H102KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYS1H102KTP
Tau Wae QYS1H102KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1000PF 10% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 887651 pcs Pepa Raraunga QYS1H102KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm) Raupapa YS
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 1000pF