QXT2G223KRP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXT2G223KRP7FM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXT2G223KRP7FM.pdf2.QXT2G223KRP7FM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXT2G223KRP7FM
Tau Wae QXT2G223KRP7FM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 103838 pcs Pepa Raraunga 1.QXT2G223KRP7FM.pdf2.QXT2G223KRP7FM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.748" L x 0.276" W (19.00mm x 7.00mm) Raupapa QXT
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.768" (19.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono High Frequency, Switching