QXT2G104KRP7FR
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXT2G104KRP7FR
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXT2G104KRP7FR.pdf2.QXT2G104KRP7FR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXT2G104KRP7FR
Tau Wae QXT2G104KRP7FR Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 57776 pcs Pepa Raraunga 1.QXT2G104KRP7FR.pdf2.QXT2G104KRP7FR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.366" W (24.00mm x 9.30mm) Raupapa QXT
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.949" (24.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono High Frequency, Switching