QXP2K473KRP7FP
Hua Hua
Tau Wae: QXP2K473KRP7FP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 10% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2K473KRP7FP.pdf2.QXP2K473KRP7FP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2K473KRP7FP
Tau Wae QXP2K473KRP7FP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 10% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 92617 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2K473KRP7FP.pdf2.QXP2K473KRP7FP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.295" W (21.00mm x 7.50mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.780" (19.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono High Frequency, Switching