QXP2K334KRP7FX
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXP2K334KRP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 800VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2K334KRP7FX.pdf2.QXP2K334KRP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2K334KRP7FX
Tau Wae QXP2K334KRP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 61875 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2K334KRP7FX.pdf2.QXP2K334KRP7FX.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.476" W (31.50mm x 12.10mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono High Frequency, Switching