QXP2J334KRP7FT
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXP2J334KRP7FT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2J334KRP7FT.pdf2.QXP2J334KRP7FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2J334KRP7FT
Tau Wae QXP2J334KRP7FT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 95114 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2J334KRP7FT.pdf2.QXP2J334KRP7FT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.421" W (26.50mm x 10.70mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.988" (25.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono High Frequency, Switching