QXP2J333JRPT
Hua Hua
Tau Wae: QXP2J333JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2J333JRPT.pdf2.QXP2J333JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2J333JRPT
Tau Wae QXP2J333JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 88124 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2J333JRPT.pdf2.QXP2J333JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" L x 0.295" W (16.00mm x 7.50mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 0.033µF