QXP2J223JRPT
Hua Hua
Tau Wae: QXP2J223JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2J223JRPT.pdf2.QXP2J223JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2J223JRPT
Tau Wae QXP2J223JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 107942 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2J223JRPT.pdf2.QXP2J223JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" L x 0.268" W (16.00mm x 6.80mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.524" (13.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono High Frequency, Switching