QXP2J154KRP7FP
Hua Hua
Tau Wae: QXP2J154KRP7FP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2J154KRP7FP.pdf2.QXP2J154KRP7FP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2J154KRP7FP
Tau Wae QXP2J154KRP7FP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 96795 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2J154KRP7FP.pdf2.QXP2J154KRP7FP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.378" W (21.00mm x 9.60mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.862" (21.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.15µF Nga tono High Frequency, Switching