QXP2E335JRPT
Hua Hua
Tau Wae: QXP2E335JRPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2E335JRPT.pdf2.QXP2E335JRPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2E335JRPT
Tau Wae QXP2E335JRPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 36451 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2E335JRPT.pdf2.QXP2E335JRPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.571" W (31.50mm x 14.50mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.059" (26.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono High Frequency, Switching