QXP2E334JRP7FP
Hua Hua
Tau Wae: QXP2E334JRP7FP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXP2E334JRP7FP.pdf2.QXP2E334JRP7FP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXP2E334JRP7FP
Tau Wae QXP2E334JRP7FP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 81800 pcs Pepa Raraunga 1.QXP2E334JRP7FP.pdf2.QXP2E334JRP7FP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.335" W (21.00mm x 8.50mm) Raupapa QXP
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.689" (17.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.732" (18.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono High Frequency, Switching