QXK2J104KTP7FM
Hua Hua
Tau Wae: QXK2J104KTP7FM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2J104KTP7FM.pdf2.QXK2J104KTP7FM.pdf3.QXK2J104KTP7FM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2J104KTP7FM
Tau Wae QXK2J104KTP7FM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.252" W (18.50mm x 6.40mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.736" (18.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QXK2J104JTP7FM
QXK2J104JTP7FM
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 74222 pcs
Tikiake: QXK2J104JTP7FM.pdf
RFQ
QXK2J104KTP
QXK2J104KTP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL