QXK2J103KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2J103KTPTZH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2J103KTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2J103KTPTZH.pdf2.QXK2J103KTPTZH.pdf3.QXK2J103KTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2J103KTPTZH
Tau Wae QXK2J103KTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.189" W (15.50mm x 4.80mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3582
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.409" (10.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose