QXK2G155KTPTZH
NichiconNichicon
QXK2G155KTPTZH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G155KTPTZH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QXK2G155KTPTZH.pdf2.QXK2G155KTPTZH.pdf3.QXK2G155KTPTZH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G155KTPTZH
Tau Wae QXK2G155KTPTZH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.484" W (31.00mm x 12.30mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3581
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.870" (22.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose