QXK2G155KTP7ZHFX
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G155KTP7ZHFX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G155KTP7ZHFX.pdf2.QXK2G155KTP7ZHFX.pdf3.QXK2G155KTP7ZHFX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G155KTP7ZHFX
Tau Wae QXK2G155KTP7ZHFX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.484" W (31.00mm x 12.30mm) Raupapa QXK-ZH
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.028" (26.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose