QXK2G105JTP7FT
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G105JTP7FT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G105JTP7FT.pdf2.QXK2G105JTP7FT.pdf3.QXK2G105JTP7FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G105JTP7FT
Tau Wae QXK2G105JTP7FT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.343" W (25.50mm x 8.70mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.890" (22.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose