QXK2G104KTP7FJ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXK2G104KTP7FJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2G104KTP7FJ.pdf2.QXK2G104KTP7FJ.pdf3.QXK2G104KTP7FJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2G104KTP7FJ
Tau Wae QXK2G104KTP7FJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.240" W (13.50mm x 6.10mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.657" (16.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QXK2G105JTP7ZHFT
QXK2G105JTP7ZHFT
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 50171 pcs
Tikiake: QXK2G105JTP7ZHFT.pdf
RFQ
QXK2G105JTP7FT
QXK2G105JTP7FT
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 58414 pcs
Tikiake: QXK2G105JTP7FT.pdf
RFQ
QXK2G104KTP
QXK2G104KTP
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL