QXK2E334JTP7FJ
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E334JTP7FJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E334JTP7FJ.pdf2.QXK2E334JTP7FJ.pdf3.QXK2E334JTP7FJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E334JTP7FJ
Tau Wae QXK2E334JTP7FJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.264" W (13.50mm x 6.70mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.685" (17.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose