QXK2E225KTP7FT
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E225KTP7FT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E225KTP7FT.pdf2.QXK2E225KTP7FT.pdf3.QXK2E225KTP7FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E225KTP7FT
Tau Wae QXK2E225KTP7FT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.319" W (25.50mm x 8.10mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose