QXK2E106JTP7FX
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E106JTP7FX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E106JTP7FX.pdf2.QXK2E106JTP7FX.pdf3.QXK2E106JTP7FX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E106JTP7FX
Tau Wae QXK2E106JTP7FX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.614" W (30.50mm x 15.60mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Teitei - Tae (Max) 1.169" (29.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
QXK2E153KTP7FG
QXK2E153KTP7FG
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
I roto i te taonga: 162442 pcs
Tikiake: QXK2E153KTP7FG.pdf
RFQ
QXK2E105JTPTZH
QXK2E105JTPTZH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RAD
I roto i te taonga: 69014 pcs
Tikiake: QXK2E105JTPTZH.pdf
RFQ
QXK2E106JTP
QXK2E106JTP
Whakaahuatanga: CAP FILM 10UF 5% 250VDC RAD