QXK2E105KTP7FM
Hua Hua
Tau Wae: QXK2E105KTP7FM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXK2E105KTP7FM.pdf2.QXK2E105KTP7FM.pdf3.QXK2E105KTP7FM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXK2E105KTP7FM
Tau Wae QXK2E105KTP7FM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.280" W (18.50mm x 7.10mm) Raupapa QXK
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose