PLV1V820MDL1TD
NichiconNichicon
PLV1V820MDL1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLV1V820MDL1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLV1V820MDL1TD.pdf2.PLV1V820MDL1TD.pdf3.PLV1V820MDL1TD.pdf4.PLV1V820MDL1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLV1V820MDL1TD
Tau Wae PLV1V820MDL1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PLV
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-3867-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 27 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 27 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF