PLV1V390MDL1
NichiconNichicon
PLV1V390MDL1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLV1V390MDL1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 39UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLV1V390MDL1.pdf2.PLV1V390MDL1.pdf3.PLV1V390MDL1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLV1V390MDL1
Tau Wae PLV1V390MDL1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 39UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PLV
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-3729 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 31 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 31 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose