PLV1E271MDL1TD
NichiconNichicon
PLV1E271MDL1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLV1E271MDL1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLV1E271MDL1TD.pdf2.PLV1E271MDL1TD.pdf3.PLV1E271MDL1TD.pdf4.PLV1E271MDL1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLV1E271MDL1TD
Tau Wae PLV1E271MDL1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLV
Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-3865-3 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 25 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF