PLV1E121MCL1TD
NichiconNichicon
PLV1E121MCL1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLV1E121MCL1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLV1E121MCL1TD.pdf2.PLV1E121MCL1TD.pdf3.PLV1E121MCL1TD.pdf4.PLV1E121MCL1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLV1E121MCL1TD
Tau Wae PLV1E121MCL1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PLV
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-3863-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 28 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose