PLG0E272MDO1TD
NichiconNichicon
PLG0E272MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLG0E272MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLG0E272MDO1TD.pdf2.PLG0E272MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLG0E272MDO1TD
Tau Wae PLG0E272MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95516 pcs Pepa Raraunga 1.PLG0E272MDO1TD.pdf2.PLG0E272MDO1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa PLG
Ripple Current @ High Frequency 5.56A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14133-2
493-14133-2-ND
PLG0E272MDO1TD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 2700µF