PLG0E222MDO1TD
NichiconNichicon
PLG0E222MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLG0E222MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 2200UF 2.5V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLG0E222MDO1TD.pdf2.PLG0E222MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLG0E222MDO1TD
Tau Wae PLG0E222MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 2200UF 2.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70495 pcs Pepa Raraunga 1.PLG0E222MDO1TD.pdf2.PLG0E222MDO1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa PLG
Ripple Current @ High Frequency 6.7A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-14132-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLG0G122MCO1
PLG0G122MCO1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
I roto i te taonga: 108162 pcs
Tikiake: PLG0G122MCO1.pdf
RFQ
PLG0E392MDO1TD
PLG0E392MDO1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 3900UF 2.5V T/H
I roto i te taonga: 84473 pcs
Tikiake: PLG0E392MDO1TD.pdf
RFQ
PLG0E222MDO1
PLG0E222MDO1
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 2200UF 2.5V T/H