LQR2V123MSEJ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2V123MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2V123MSEJ.pdf2.LQR2V123MSEJ.pdf3.LQR2V123MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 754 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2V123MSEJ
Tau Wae LQR2V123MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 754 pcs Pepa Raraunga 1.LQR2V123MSEJ.pdf2.LQR2V123MSEJ.pdf3.LQR2V123MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 35.7A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose