LQR2V103MSEJ
NichiconNichicon
LQR2V103MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2V103MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2V103MSEJ.pdf2.LQR2V103MSEJ.pdf3.LQR2V103MSEJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2V103MSEJ
Tau Wae LQR2V103MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 30.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42.28A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9311
LQR2V103MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LQR2V103MSEHBB
LQR2V103MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 833 pcs
Tikiake: LQR2V103MSEHBB.pdf
RFQ
LQR2V102MSECBN
LQR2V102MSECBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 4085 pcs
Tikiake: LQR2V102MSECBN.pdf
RFQ
LQR2V103MSEJBB
LQR2V103MSEJBB