LQR2G152MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2G152MSEFBB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2G152MSEFBB.pdf2.LQR2G152MSEFBB.pdf3.LQR2G152MSEFBB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2G152MSEFBB
Tau Wae LQR2G152MSEFBB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 7.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LQR2G123MSEJBB
LQR2G123MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 563 pcs
Tikiake: LQR2G123MSEJBB.pdf
RFQ
LQR2G182MSEFBB
LQR2G182MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 2183 pcs
Tikiake: LQR2G182MSEFBB.pdf
RFQ
LQR2G152MSEF
LQR2G152MSEF
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW