LQR2G123MSEJ
NichiconNichicon
LQR2G123MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQR2G123MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LQR2G123MSEJ.pdf2.LQR2G123MSEJ.pdf3.LQR2G123MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 559 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 559 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQR2G123MSEJ
Tau Wae LQR2G123MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 559 pcs Pepa Raraunga 1.LQR2G123MSEJ.pdf2.LQR2G123MSEJ.pdf3.LQR2G123MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LQR Ripple Current @ Low Frequency 37.6A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-9331
LQR2G123MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 12000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LQR2G103MSEJBN
LQR2G103MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 681 pcs
Tikiake: LQR2G103MSEJBN.pdf
RFQ
LQR2G123MSEJBB
LQR2G123MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW