LNY2W222MSEF
NichiconNichicon
LNY2W222MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2W222MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2W222MSEF.pdf2.LNY2W222MSEF.pdf3.LNY2W222MSEF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2W222MSEF
Tau Wae LNY2W222MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 9.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.88A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7336
LNY2W222MSEF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.921" (125.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
LNY2W182MSEF
LNY2W182MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 2441 pcs
Tikiake: LNY2W182MSEF.pdf
RFQ
LNY2W222MSEFBN
LNY2W222MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW