LNY2W182MSEF
NichiconNichicon
LNY2W182MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2W182MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2W182MSEF.pdf2.LNY2W182MSEF.pdf3.LNY2W182MSEF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2W182MSEF
Tau Wae LNY2W182MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 7.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.06A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9269
LNY2W182MSEF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.740" (95.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
LNY2W182MSEGBN
LNY2W182MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1882 pcs
Tikiake: LNY2W182MSEGBN.pdf
RFQ
LNY2W152MSEGBB
LNY2W152MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1950 pcs
Tikiake: LNY2W152MSEGBB.pdf
RFQ
LNY2W182MSEFBN
LNY2W182MSEFBN
Tikiake: LNY2W182MSEFBN.pdf
LNY2W153MSEJ
LNY2W153MSEJ
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 420 pcs
Tikiake: LNY2W153MSEJ.pdf
LNY2W182MSEG
LNY2W182MSEG
Tikiake: LNY2W182MSEG.pdf
LNY2W182MSEFBB
LNY2W182MSEFBB