LNX2W562MSEH
NichiconNichicon
LNX2W562MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2W562MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2W562MSEH.pdf2.LNX2W562MSEH.pdf3.LNX2W562MSEH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2W562MSEH
Tau Wae LNX2W562MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 19.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.16A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9164
LNX2W562MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2W472MSEHBB
LNX2W472MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 836 pcs
Tikiake: LNX2W472MSEHBB.pdf
RFQ
LNX2W562MSEHBB
LNX2W562MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1017 pcs
Tikiake: LNX2W562MSEHBB.pdf
RFQ
LNX2W562MSEJBN
LNX2W562MSEJBN
I roto i te taonga: 820 pcs
Tikiake: LNX2W562MSEJBN.pdf
LNX2W562MSEHBN
LNX2W562MSEHBN