LNX2W472MSEG
NichiconNichicon
LNX2W472MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2W472MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2W472MSEG.pdf2.LNX2W472MSEG.pdf3.LNX2W472MSEG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 980 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2W472MSEG
Tau Wae LNX2W472MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 980 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2W472MSEG.pdf2.LNX2W472MSEG.pdf3.LNX2W472MSEG.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 17.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.22A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9162
LNX2W472MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 7.598" (193.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2W392MSEGBB
LNX2W392MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 989 pcs
Tikiake: LNX2W392MSEGBB.pdf
RFQ
LNX2W472MSEGBN
LNX2W472MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW