LNU2W332MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2W332MTEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2W332MTEG.pdf2.LNU2W332MTEG.pdf3.LNU2W332MTEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2W332MTEG
Tau Wae LNU2W332MTEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm) Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose