LNU2W332MSEH
NichiconNichicon
LNU2W332MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2W332MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2W332MSEH.pdf2.LNU2W332MSEH.pdf3.LNU2W332MSEH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2W332MSEH
Tau Wae LNU2W332MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 14.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.16A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-13813
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.858" (98.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNU2W332MSEHBN
LNU2W332MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1433 pcs
Tikiake: LNU2W332MSEHBN.pdf
RFQ
LNU2W332MSEHBB
LNU2W332MSEHBB
Kaihanga: Nichicon