LNU2G103MSEJ
NichiconNichicon
LNU2G103MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2G103MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2G103MSEJ.pdf2.LNU2G103MSEJ.pdf3.LNU2G103MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 762 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2G103MSEJ
Tau Wae LNU2G103MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 762 pcs Pepa Raraunga 1.LNU2G103MSEJ.pdf2.LNU2G103MSEJ.pdf3.LNU2G103MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 25.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.26A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-13807
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.827" (148.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNU2G153MSEJBN
LNU2G153MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 508 pcs
Tikiake: LNU2G153MSEJBN.pdf
RFQ
LNU2G183MSEJ
LNU2G183MSEJ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 512 pcs
Tikiake: LNU2G183MSEJ.pdf
RFQ
LNU2G103MSEJBB
LNU2G103MSEJBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW