LNU2G153MSEJ
NichiconNichicon
LNU2G153MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2G153MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2G153MSEJ.pdf2.LNU2G153MSEJ.pdf3.LNU2G153MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 599 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2G153MSEJ
Tau Wae LNU2G153MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 599 pcs Pepa Raraunga 1.LNU2G153MSEJ.pdf2.LNU2G153MSEJ.pdf3.LNU2G153MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 33.5A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-13809 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 7.795" (198.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 15000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNU2G103MSEJBN
LNU2G103MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 657 pcs
Tikiake: LNU2G103MSEJBN.pdf
RFQ
LNU2G153MTEJ
LNU2G153MTEJ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 587 pcs
Tikiake: LNU2G153MTEJ.pdf
RFQ
LNU2G153MSEJBB
LNU2G153MSEJBB