LNT2H103MSEJBN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2H103MSEJBN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2H103MSEJBN.pdf2.LNT2H103MSEJBN.pdf3.LNT2H103MSEJBN.pdf
Waehere Stock 292 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2H103MSEJBN
Tau Wae LNT2H103MSEJBN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 29.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.86A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 9.961" (253.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose