LNT2H103MSEJ
NichiconNichicon
LNT2H103MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2H103MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2H103MSEJ.pdf2.LNT2H103MSEJ.pdf3.LNT2H103MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 295 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 295 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2H103MSEJ
Tau Wae LNT2H103MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 295 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2H103MSEJ.pdf2.LNT2H103MSEJ.pdf3.LNT2H103MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 29.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.86A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9095
LNT2H103MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 9.961" (253.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2H102MSEFBN
LNT2H102MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1491 pcs
Tikiake: LNT2H102MSEFBN.pdf
RFQ
LNT2G822MSEJ
LNT2G822MSEJ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 615 pcs
Tikiake: LNT2G822MSEJ.pdf
RFQ
LNT2H103MSEJBN
LNT2H103MSEJBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW