LNT2G222MSEG
NichiconNichicon
LNT2G222MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2G222MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2G222MSEG.pdf2.LNT2G222MSEG.pdf3.LNT2G222MSEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2G222MSEG
Tau Wae LNT2G222MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 11.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.1A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9048
LNT2G222MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2G221MSECBN
LNT2G221MSECBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 5394 pcs
Tikiake: LNT2G221MSECBN.pdf
RFQ
LNT2G153MSEK
LNT2G153MSEK
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 300 pcs
Tikiake: LNT2G153MSEK.pdf
RFQ
LNT2G222MSEGBB
LNT2G222MSEGBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1399 pcs
Tikiake: LNT2G222MSEGBB.pdf
LNT2G152MSEFBN
LNT2G152MSEFBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Tikiake: LNT2G152MSEFBN.pdf
LNT2G331MSEC
LNT2G331MSEC
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 400V SCREW
Tikiake: LNT2G331MSEC.pdf
LNT2G222MSEGBN
LNT2G222MSEGBN