LNT2G153MSEKBN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2G153MSEKBN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2G153MSEKBN.pdf2.LNT2G153MSEKBN.pdf3.LNT2G153MSEKBN.pdf
Waehere Stock 318 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2G153MSEKBN
Tau Wae LNT2G153MSEKBN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.937" Dia (100.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 44.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 62.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.634" (41.50mm) Teitei - Tae (Max) 8.819" (224.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 15000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2G222MSEGBB
LNT2G222MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1399 pcs
Tikiake: LNT2G222MSEGBB.pdf
RFQ
LNT2G123MSEJBB
LNT2G123MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 400 pcs
Tikiake: LNT2G123MSEJBB.pdf
RFQ
LNT2G153MSEK
LNT2G153MSEK
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW