LNT2A473MSEB
Hua Hua
Tau Wae: LNT2A473MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2A473MSEB.pdf2.LNT2A473MSEB.pdf3.LNT2A473MSEB.pdf
Waehere Stock 841 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2A473MSEB
Tau Wae LNT2A473MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 841 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2A473MSEB.pdf2.LNT2A473MSEB.pdf3.LNT2A473MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2A682MSEN
LNT2A682MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
I roto i te taonga: 2692 pcs
Tikiake: LNT2A682MSEN.pdf
RFQ
LNT2A472MSEN
LNT2A472MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
I roto i te taonga: 4701 pcs
Tikiake: LNT2A472MSEN.pdf
RFQ
LNT2A473MSE
LNT2A473MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 100V SCREW