LNT2A333MSEB
Hua Hua
Tau Wae: LNT2A333MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2A333MSEB.pdf2.LNT2A333MSEB.pdf3.LNT2A333MSEB.pdf
Waehere Stock 914 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2A333MSEB
Tau Wae LNT2A333MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 914 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2A333MSEB.pdf2.LNT2A333MSEB.pdf3.LNT2A333MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 12.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.05A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33000µF Nga tono General Purpose