LNT1K223MSE
NichiconNichicon
LNT1K223MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1K223MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1K223MSE.pdf2.LNT1K223MSE.pdf3.LNT1K223MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1K223MSE
Tau Wae LNT1K223MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2735 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1K223MSE.pdf2.LNT1K223MSE.pdf3.LNT1K223MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.66A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8971
LNT1K223MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1K153MSEB
LNT1K153MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 80V SCREW
I roto i te taonga: 3115 pcs
Tikiake: LNT1K153MSEB.pdf
RFQ
LNT1K153MSEN
LNT1K153MSEN
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 2916 pcs
Tikiake: LNT1K153MSEN.pdf
RFQ
LNT1K223MSEN
LNT1K223MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Tikiake: LNT1K223MSEN.pdf
LNT1K153MSE
LNT1K153MSE
Tikiake: LNT1K153MSE.pdf
LNT1K154MSE
LNT1K154MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW
I roto i te taonga: 431 pcs
Tikiake: LNT1K154MSE.pdf
LNT1K223MSEB
LNT1K223MSEB