LNT1K154MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1K154MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1K154MSEB.pdf2.LNT1K154MSEB.pdf3.LNT1K154MSEB.pdf
Waehere Stock 463 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1K154MSEB
Tau Wae LNT1K154MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 463 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1K154MSEB.pdf2.LNT1K154MSEB.pdf3.LNT1K154MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 21.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 8.780" (223.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150000µF Nga tono General Purpose