LNR1V474MSE
NichiconNichicon
LNR1V474MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR1V474MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470000UF 20% 35V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1V474MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 788 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1V474MSE
Tau Wae LNR1V474MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470000UF 20% 35V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 788 pcs Pepa Raraunga LNR1V474MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 32.6A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-7813 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 470000µF