LNR1V334MSE
NichiconNichicon
LNR1V334MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR1V334MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1V334MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1V334MSE
Tau Wae LNR1V334MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1293 pcs Pepa Raraunga LNR1V334MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 24.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.52A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7815
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 330000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1V474MSE
LNR1V474MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470000UF 20% 35V SCREW
I roto i te taonga: 788 pcs
Tikiake: LNR1V474MSE.pdf
RFQ
LNR1V333MSEN
LNR1V333MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
I roto i te taonga: 4441 pcs
Tikiake: LNR1V333MSEN.pdf
RFQ
LNR1V334MSEB
LNR1V334MSEB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW
I roto i te taonga: 1253 pcs
Tikiake: LNR1V334MSEB.pdf
LNR1V154MSEN
LNR1V154MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW
Tikiake: LNR1V154MSEN.pdf
LNR1V224MSEN
LNR1V224MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220000UF 20% 35V SCREW
Tikiake: LNR1V224MSEN.pdf
LNR1V334MSEN
LNR1V334MSEN