LNR1H474MSE
NichiconNichicon
LNR1H474MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR1H474MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1H474MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 565 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1H474MSE
Tau Wae LNR1H474MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 565 pcs Pepa Raraunga LNR1H474MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 33.2A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-7777 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 470000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1H473MSEN
LNR1H473MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 2995 pcs
Tikiake: LNR1H473MSEN.pdf
RFQ
LNR1H474MSEB
LNR1H474MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW